יום ג', כג’ בתשרי תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת לוח פעילויות החודש מרחבי כיתות חדר היועצת ביה"ס לרשותכם
הורים יקרים שלום רב, לאור הצלחת פרויקט "השאלת ספרי לימוד" לתלמידי בית הספר בשנה הקודמת, אנו ממשיכים בפרויקט זה גם בשנת הלימודים הבאה, תשע"ז. הורים לתלמידים שלא השתתפו שנה שעברה בפרויקט ומעוניינים, מוזמנים להצטרף.
קרא עוד...
צפו בסרטון המפרט על תוכניות תל"ן בבית הספר
קרא עוד...
צפו בסרטון של ביה"ס שדות!!! אירועים , פעילויות ופרויקטים במהלך השנים.
קרא עוד...
קרא עוד...
אז במה נברך את השנה החדשה? בביטוי הכי פשוט-שנה טובה בביטוי הכי סנטימנטלי- שנה של אהבה אולי בביטוי פואטי- שנה של שלום אולי בביטוי נאיבי- שנה של חלום בביטוי קצת תנכי- שנה של שפע או בביטוי של סלנג- שנה עלא-כפאק בביטוי כלכלי- שנת שגשוג ופריחה או בביטוי הכי כללי- שנה של ברכה אז תגידו זאת כך-תגידו אחרת העיקר שתהיה זו שנה נהדרת.
קרא עוד...
צפו בסרטון ..
קרא עוד...
אנו מקדמות בברכה את כניסתכם וכניסת ילדיכם בשערי בית ספר "שדות" והחטיבה הצעירה. מצורפת חוברת הנועדה לאפשר לכם להכיר את החטיבה הצעירה שלנו ואת הרציונל שעומד מאחורי החטיבות הצעירות ככלל.
קרא עוד...
כחלק מחקר אתרים וההיסטוריה היישובית בכתות ד', יצאנו לצלם ולרשום בסביבה הקרובה אלינו. חלקים מן היישוב הישן, כמו גם שילוב בין חדש לישן ובית דגן כחלק מהמרחב האזורי-
קרא עוד...
כחלק מפרוייקט עיצוב חצר ביה"ס נבנה תוך מספר ימים פסל חדש כאלמנט עיצובי ומשחקי במרחב
קרא עוד...
בשיעורי האמנות בחרנו לבחון את יצירתו של פיטר ברוייגל, הצייר הפלמי, שצייר את הציור "משחקי ילדים" בשנת 1560.
קרא עוד...
תלמידי כיתות ד' נפגשו היום עם ילדת הפלא עלמה דויטשר ועם הצ'לנית דניאל אקטע בהיכל התרבות בתל אביב. במסגרת תכנית מפתח עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית. הילדים האזינו ליצירות שנכתבו על ידי ילדים או בשביל ילדים. עלמה ילדת פלא בת 10 הפליאה בנגינת קונצ'רטו לפסנתר של מוצרט. צפו בתמונות.
קרא עוד...
בבית הספר פועלות שתי מקהלות - בוגרת וצעירה. כמאה ילדים לוקחים חלק במפגשים בהם עובדים על פיתוח קול והתמקצעות בשירה.ילדי המקהלה מופיעים בכנסי מקהלות במופעים בית ספריים ובפני אוכלוסיות שונות בקהילה.
קרא עוד...
פעילות מועצה ירוקה- מנהיגות סביבתית במסגרת קק"ל התלמידים נפגשו עם תלמידי מנהיגות רבים נוספים מכל רחבי הארץ ביום שיא שנערך ב"נס הרים" שבהרי ירושלים. תלמיד המנהיגות עברו משימות חוויתיות ומאתגרות במהלך היום בהנחיית מדריכי קק"ל...צפו בתמונות
קרא עוד...
לוח חופשות תשע"ו- תשע"ז
קרא עוד...
למידה בשעת חירום
החטיבה הצעירה
אמנות
מוסיקה
הנהגת תלמידים
חינוך גופני
פרויקטים
גלישה בטוחה באינטרנט
תחומי לימוד
טפסים
נושא שנתי
ועד הורים
גלריית תמונות
לוח חופשות שנתי
עיתון בשדות
שנת תשע"ד
שנת תשע"ה
שנת תשע"ו


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS